Warsztaty

18 listopad 2017 g. 19.00 – 21.00  Koncert gongów i mis tybetańskich z Radosławem Szatkowskim

Kąpiel w dźwiękach gongów i miss tybetańskich & koshi
Medytacja intuicyjna oczyszczająca czakry
Wykład + panel dyskusyjny pt. „Energia żeńska jako kanwa rozwoju społecznego
i duchowego”

Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich to cudowna medytacja dla ducha jak i ciała. Wibracje gongów wprowadzają w przyjemny relaks uwalniając z ciała i umysłu stres i wszelkie nagromadzone negatywne emocje. Transowa gra na tych instrumentach wprowadza w stan alfa co prowadzi do uzdrowienia jak i regeneracji nawet na poziomie DNA.
Medytacja intuicyjna to podróż w głąb siebie podczas której dotykamy duchowych przestrzeni naszego wnętrza, często stłumionych na co dzień w pędzie życia. Proces połączony jest z oczyszczaniem czakr
w naszym ciele.

Po kąpieli i części medytacyjnej będzie mieć miejsce panel dyskusyjny wraz z inspirującym wykładem na temat znaczenia w naszym życiu energii żeńskiej.

Radosław Szatkowski
Niekonwencjonalny terapeuta, trener wizerunku ,uzdrowiciel i mistrz nauczyciel reiki oraz duchowy doradca. Jest autorem metody terapeutycznej o nazwie „Graficzna Kreacja”. W pracy zawodowej zajmuje się również dźwiękiem jako elementem terapeutycznym (misy i gongi) oraz rytualistyką. Jako artysta wyraża swoją pasję poprzez tworzenie magicznych artefaktów takich jak różdżki, szamańskie lalki i talizmany.

Koszt: 20 zł
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy!
yogazone.bielsko@gmail.com pod tel. 500 858 907

25 listopad 2017 sobota g. 9.00 – 12.00 Warsztaty medytacji i uważności z Justyną Szopą

Serdecznie zapraszamy na warsztat medytacji skierowany zarówno do osób początkujących jak i praktykujących bardzo długo.

Dzięki praktyce medytacji i uważności uwolnisz swój umysł od mentalnego chaosu, uzyskasz spokój wewnętrzny i umiejętność bycia „tu i teraz”.

MEDYTACJA pomoże Ci zrozumieć “kim jesteś”, umożliwi poznanie swojej wewnętrznej wartości. Uwolni Cię od niepokoju, pomoże odkryć prawdziwe pragnienia.
Ciało i umysł są ze sobą powiązane. Nie można oddzielać jednego od drugiego, ponieważ ciało ma wpływ na stan naszego umysłu, a myśli i stan emocjonalny wpływają na ciało. To powoduje, że medytacja mimo, że jest mentalnym procesem, ma pozytywne działanie i na ciało i na umysł.

W programie:
– wprowadzenie – czym jest medytacja i co nam daje
– łagodna praktyka asan
– praktyka technik oddechowych
– praktyka technik koncentracyjnych
– praktyka medytacji

Koszt wartsztatu: 120 zł
Obowiązuje wpłata zaliczki 40 zł w celu potwierdzenia rezerwacji miejsca.
Numer konta: ING Bank Śląski 42 1050 1070 1000 0092 4338 0392
Yoga Zone Izabela Pałka
ul. Filomatów 6
43- 300 Bielsko – Biała