O zajęciach

Vinyasa Joga – vinyasa oznacza ruch połączony z oddechem. Na zajęciach bazujemy na mocno rozgrzewającym oddechu ujjayi wykonując płynnie sekwencje asan począwszy od prostych do bardziej zaawansowanych. Integracja oddechu i ruchu jest swoistą formą medytacji i wyciszenia, ale także budowania siły fizycznej, równowagi oraz zwiększania elastyczności ciała.

Hatha Joga – praktyka polegająca na bardzo łagodnym wprowadzeniu ciała w asany oraz skupieniu na prawidłowym oddechu. Jest bardzo spokojną formą pracy z ciałem, która pozwala na pełne skupienie się na własnym wnętrzu i wyciszenie umysłu.

Joga wg. metody B.K.S. Iyengara – Bellur Krishnamachar Sundararaja Iyengar urodził się w1918 r. w wiosce Bellur na południu Indii i jest jednym z najwybitniejszych autorytetów w świecie jogi. Stworzył własną metodę, która polega na bardzo dokładnym ustawianiu ciała w asanach przy użyciu różnorodnych pomocy (klocki, paski, koce, wałki, liny etc.) Dzięki temu ta formy praktyki jest dostępna dla ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Zalecana również dla osób, które doświadczyły w swoim życiu różnych kontuzji lub przeciążeń.

Joga dla kobiet w ciąży – zajęcia prowadzone są w naszym studiu tylko w formie zajęć indywidualnych oraz po konsultacji z lekarzem prowadzącym i jego zgody na praktykę. Praktyka jogi dla kobiet w ciąży uwzględnia wszystkie aspekty zmian, które mają miejsce w ciele  w tym czasie i wymagają szczególnego bezpiecznego zaopiekowania.

Typy Zajęć