Yoga Zone

O zajęciach

Zajęcia Yoga Zone to zajęcia, która składają się na kilka grup. Są świetne i wyjątkowe bo…

Vinyasa Joga – vinyasa oznacza ruch połączony z oddechem. Na zajęciach bazujemy na mocno rozgrzewającym oddechu ujjayi wykonując płynnie sekwencje asan począwszy od prostych do bardziej zaawansowanych. Integracja oddechu i ruchu jest swoistą formą medytacji i wyciszenia, ale także budowania siły fizycznej, równowagi oraz zwiększania elastyczności ciała.

Joga Deep Streching –  zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki, aby przygotować ciało do głębokiego rozciągania partii, które poprzez codzienny tryb są szczególnie spięte, sztywne czy zablokowane. Dłuższe zatrzymanie się w pozycji daje naszemu ciału czas na relax i pełne otwarcie.

Power Joga – to mocna sesja, która zainteresuje szczególnie tych którzy chcą pracować nad swoją wytrzymałością i kondycją. Jest szybką i intensywną formą wywodzącą się z Ashtangi. Zatrzymanie w asanach nie trwa długo, lecz przez większość czasu podtrzymujemy ciężar własnego ciała. Mimo intensywnego wysiłku podczas zajęć, Power Joga daje nam mocną dawkę pozytywnej energii ☺

Joga Friday Chill – zajęcia skierowane do wszystkich, którzy chcą zrzucić ciężar całego tygodnia, wyciszyć umysł, rozluźnić ciało oraz odzyskać i zrównoważyć  swoją energię. Zajęcia składają się z 3 części: pierwszej (flow) opartej na płynnej sekwencji asan, drugiej obejmującej asany rozciągające i rozluźniające napięcia w ciele oraz trzeciej – głębokim relaxie.

Flow Joga – najbardziej płynna i harmonijna sesja jogi, zakończona przyjemnym relaxem.

Typy Zajęć
  • Vinyasa Joga
  • Joga Deep Streching
  • Power Joga
  • Joga Friday Chill
  • Flow Joga