Wracamy na sale!

Kochani! Od poniedziałku 6.07  powoli wracamy do zajęć stacjonarnych. Na Waszą prośbę zostawiam również zajęcia ONLINE.  Obydwa grafiki znajdziecie poniżej.

Studio zostało zaopatrzone w odpowiednie środki dezynfekujące oraz systemy odkażające. Zwiększone zostały przerwy między zajęciami. Ilość osób na zajęciach została ograniczona.

Wyrażam ogromną wdzięczność, że przez cały ten czas byliśmy razem dzięki zajęciom online, mogliśmy razem praktykować  i wspierać się w tym czasie co zaowocowało pomysłem, aby kontynuować częściowo dalej praktykę w tej formie.

Wytyczne bezpieczeństwa epidemiologicznego

Bardzo prosimy o zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi zajęć w obecnych warunkach epidemiologicznych:

 1. Przybywaj punktualnie na zajęcia, max 5 min. przed sesją, aby unikać tłoczenia się
  w korytarzu i przy recepcji.
 2. Zabieraj ze sobą do studia tylko niezbędne rzeczy! Wszystko co jest zbędne zostawiamy
  w samochodzie.
 3. Staraj się niczego nie dotykać.
 4. Na ile to możliwe, przychodź już w stroju do ćwiczeń, aby zmniejszyć maksymalnie liczbę osób korzystających z szatni.
 5. Dezynfekuj ręce przy wchodzeniu do Studia i przy wychodzeniu z sali po zajęciach środkiem do dezynfekcji udostępnionym w studiu.
 6. Czasowo nie ma możliwości korzystania ze wspólnych mat. Każdy ćwiczy na swojej własnej macie do jogi. Nie ma możliwości zostawiania maty w studio.
 7. Zachowuj odległość min.1,5 m pomiędzy uczestnikami podczas ćwiczeń na sali oraz w czasie przebywania na terenie studia.
 8. Przed i po zajęciach dokładnie wietrzymy salę oraz dezynfekujemy sprzęt, dlatego wprowadzone zostały przerwy między zajęciami oraz ograniczony grafik sesji. Zapoznaj się z aktualnym planem zajęć.
 9. Podczas zajęć nauczyciel nie będzie robić korekty manualnej, a jedynie instrukcje werbalne.
 10. Przychodź zdrowy na zajęcia.
 11. Jeśli masz podwyższona temperaturę, katar, kaszel lub jakiekolwiek objawy infekcji zostań w domu.
 12. Jeśli podejrzewasz u siebie którykolwiek z objawów COVID-19 lub  miałeś kontakt z kimkolwiek kogo podejrzewasz o możliwość zarażenia COVID – 19 zostań w domu!!!

Grafik zajęć w studiu:
Poniedziałek g. 20.00 – Joga ogólna
Środa g. 20.00 – Joga ogólna
Piątek g. 19.30 – Joga ogólna

Zajęcia ONLINE jogi ogólnej:
Poniedziałek, Środa i Piątek g. 18.00.

Zarówno na zajęciach w studiu jak i online obowiązuje ograniczona liczba osób. Obowiązują wcześniejsze zapisy. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu:)

Iza tel. 500 858 907.