NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA W NASZYM STUDIU OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY DROGĄ TELEFONICZNĄ!!! PRZED ZAPISANIEM SIĘ NA ZAJĘCIA NALEŻY SKOSULTOWAĆ SIĘ Z WYBRANYM NAUCZYCIELEM – DOBIERAMY ZAJĘCIA POD KĄTEM TWOJEGO STANU ZDROWIA, POZIOMU ZAAWANSOWANIA I POTRZEB.  
Kontakt: Iza tel. 500 858 907, Kasia 799 722 101

Studio zostało zaopatrzone w odpowiednie środki dezynfekujące oraz systemy odkażające. Zwiększone zostały przerwy między zajęciami. Ilość osób na zajęciach została ograniczona.

Wytyczne bezpieczeństwa epidemiologicznego

Bardzo prosimy o zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi zajęć w obecnych warunkach epidemiologicznych:

 1. Przybywaj punktualnie na zajęcia, max 5 min. przed sesją, aby unikać tłoczenia się
  w korytarzu i przy recepcji.
 2. Zabieraj ze sobą do studia tylko niezbędne rzeczy! Wszystko co jest zbędne zostawiamy
  w samochodzie.
 3. Staraj się niczego nie dotykać.
 4. Na ile to możliwe, przychodź już w stroju do ćwiczeń, aby zmniejszyć maksymalnie liczbę osób korzystających z szatni.
 5. Dezynfekuj ręce przy wchodzeniu do Studia i przy wychodzeniu z sali po zajęciach środkiem do dezynfekcji udostępnionym w studiu.
 6. Czasowo nie ma możliwości korzystania ze wspólnych mat. Każdy ćwiczy na swojej własnej macie do jogi. Nie ma możliwości zostawiania maty w studio.
 7. Zachowuj odległość min.1,5 m pomiędzy uczestnikami podczas ćwiczeń na sali oraz w czasie przebywania na terenie studia.
 8. Przed i po zajęciach dokładnie wietrzymy salę oraz dezynfekujemy sprzęt, dlatego wprowadzone zostały przerwy między zajęciami oraz ograniczony grafik sesji. Zapoznaj się z aktualnym planem zajęć.
 9. Podczas zajęć nauczyciel nie będzie robić korekty manualnej, a jedynie instrukcje werbalne.
 10. Przychodź zdrowy na zajęcia.
 11. Jeśli masz podwyższona temperaturę, katar, kaszel lub jakiekolwiek objawy infekcji zostań w domu.
 12. Jeśli podejrzewasz u siebie którykolwiek z objawów COVID-19 lub  miałeś kontakt z kimkolwiek kogo podejrzewasz o możliwość zarażenia COVID – 19 zostań w domu!!!